Het lange wachten wordt beloond: Deze week komt namelijk Detroit: Become Human uit voor de Playstation 4!
Detroit: Become Human is de derde game van de succesvolle studio “Heavy Rain”. Na Heavy Rain en Beyond: Two Souls is het nu de beurt aan Detroit: Become Human. Bekijk hieronder de trailer om alvast in de stemming te komen:
In Detroit: Become Human is Kara, de hoofdpersoon, een Android die moet functioneren in Detroit, een plek waar mens en robot samen leven. Robots worden gebruikt voor alledaagse dingen en worden verkocht om de mens te dienen. Kara ontsnapt zodat zij een vrij leven kan leiden. Detroit: Become Human vertelt het verhaal van Kara en alle Androids met haar. In het spel worden thema’s uit het dagelijks leven aangekaart en staan de keuzes van de speler centraal.
Detroit Become Human werd zeer positief onthaald door de meeste PS4 gamers, het wordt dan ook verwacht dat deze game op Day 1 vele records gaat breken. Wij kijken vol spanning uit naar aanstaande Vrijdag, om de game te mogen spelen. De game is te koop bij alle bekende verkooppunten!