Batman : Arkham Knight is een geweldig spel.

De eerste recensies van Batman: Arkham Knight zijn lovend over het spel.

Dit is deel vier in de serie die is ontwikkeld door Rocksteady Studios. Fantastische gedetailleerde graphics van de Batmobiel tot Batman zelf. Het ziet er allemaal even mooi uit.
De combatmodules zijn grotendeels vergelijkbaar met de eerdere spellen. Hier en daar wat aanpassingen en verfijningen. Het is nu ook mogelijk om de wapens van de tegenstander te gebruiken.
Over de Batmobiel zijn de meningen nog al verdeeld. De eerste aankondigingen leken erg cool. Aan de ene kant kunnen de ervaringen met de Batmobiel wat teleurstellend zijn voor de spelers. Rijdend door Gotham kom je tot de conclusie dat de straten eigenlijk iets te smal zijn voor de Batmobiel. De combatmodule van de Batmobiel kan nogal saai overkomen. Het vechten tegen de vijandelijke tanks is niet echt uitdagend. Aan de andere kant voegt de Batmobiel ook iets toe, het is eigenlijk zelf een tank die goed gebruikt kan worden in het spel. Ga het spel spelen en kijk hoe jij de Batmobiel ervaart.